TGR13, ההרגל הקוסמי.

TGR, נפוליאון היל, ההרגל הקוסמי

ההרגל הקוסמי

הסרטון האחרון עוסק בחוק הטבע שהוא הבסיס לכל ההרגלים שלנו, הטובים והרעים. חוק זה הוא החלק החיוני מבין חוקי ההצלחה, משום שהוא האמצעי בו נוכל להכניס לפועל כח שלא ניתן לעמוד בפניו, לייצר ולהשיג את כל מטרותינו באופן כמעט אוטומטי, ע"י הפעולות של ההרגלים שלנו. המחבר קרא לעיקרון זה, "כח ההרגל הקוסמי" "Cosmic habit force". חוק זה נותן החלטיות בפעולות לכל דבר שזז לאורך כל היקום. זהו החוק לפיו השמיים נעים, היצורים מתפתחים והדברים בכללותם פועלים, ואשר מקבל רק את האנשים אשר מקבלים את החוקיות הזו ומשתמשים בה לייצר לעצמם את המטרות והשאיפות שלהם בחיים. חוק זה מסייע לכל היצורים החיים בפעולתם ע"י מה שאנו מכנים אינסטינקט. אולם האדם יכול לרומם עצמו מעל חוקי ההישרדות אשר היצורים הנחותים יותר פועלים לפיהם, ולייצר לעצמו את דפוסי הפעילות שלו עצמו. פריווילגיה זו הינה הפעילות היחידה אשר לאדם יש יתרון ויכולת שליטה מוחלטת לפעול. וצריך לזכור שהבורא לא חנן אותנו באף תכונה או עושר ללא שיהיה לנו האמצעים לעשות בהם שימוש.

וכמו כל חוק טבע אחר, גם לכח ההרגל הקוסמי, יש את הצדדים החיוביים והשליליים. היישום השלילי של כלל זה נקרא "המקצב ההיפנוטי". בצורה זו, כאשר האדם מזניח את החשיבה בכיוון החיובי, ומעסיק עצמו בנושאים שהוא רוצה להשיג בחיים, וכתוצאה מכך מסיט את היקום להשיג עבורו את מה שהוא רוצה, הוא גורם לכיוון השלילי לחדור אל מחשבותיו, ולכל הדברים שהוא מפחד מהם או לא רוצה אותם להתמגנט אליו מבלי שהוא יתכוון לכך.

אם נבין ונטמיע בעצמנו את החוקיות הזו, נבין עד כמה חשוב לשמור על המיינד שלנו מועסק בנושאים שאנו משתוקקים אליהם ובצורת החיים שלנו, עד שתכונה זו תוטמע בנו ותהיה חלק מכח ההרגל הקוסמי.

כח ההרגל הקוסמי, הינו כלב השמירה שלנו, אשר בוחן אותנו לאורך כל חיינו, בודק כל מחשבה שאנו משחררים וכל פעולה שאנו מעורבים בה, ומשלח לעברנו את התוכן מתוך החבילות התואמות החיוביות או השליליות, אשר תוארו בסרטון הראשון.

כאשר נבין את עוצמתו של כח זה, לא יתכן שנאפשר לעצמנו להמשיך להתהלך בעולם ללא השימוש בכלל זה, כדי להוציא לאור את הפעולות והדברים שאנו בוחרים ורוצים מרצוננו החופשי, או שנאפשר לעצמנו להזניח את הנושא הזה, מה שיגרום לתוצאה ההפוכה של משיכת השלילי לחיינו.

עם הזמן, נבין ונעשה בחכמה אם גם נטמיע את העובדה שתכולת 2 החבילות המצוינות בסרטון הראשון, הינן אמיתיות ושעלינו להיות מרוכזים בלקדם את מגנוט תוכן החבילה הראשונה, או מגנוט התכולה השלילית, אם לא נעשה זאת, ונזניח את מיקוד המחשבות שלנו. אין כאן דרך ביניים ופשרות.

ככל שנעמיק בנושא, נבין כי שום דבר לא נוצר כתוצאה ממזל גרידא, אלא שיש כאן סיבות ותוצאות.

כעת ננסה להדגים את מנגנון הפעילות של כח ההרגל הקוסמי:

1)      כח ההרגל הקוסמי הוא זה אשר קובע את מנגנון הפעילות של האלקטרונים והפרוטונים של העולם הפיזיקאלי, כך שהתנהגותם של חלקיקים אלו, תמיד תפעל באותו האופן. הנאמר כאן נכון ורלוונטי למעט האדם, אשר יכול לשבור את מאפייני הפעילות הזו אשר משפיעים עליו, ולקבוע במקומם מאפייני פעילות שונים בהתאם להתנהלותו ובחירתו.

2)      כח ההרגל הקוסמי קובע את צורת הצמיחה והגידול של כל הגידולים הצמחיים הצומחים עפנ"י האדמה, כך שכל מין צומח בהתאם לדפוסי הצמיחה הקבועים עבורו. חיטה תמיד תצמיח גרגירי חיטה, ו2 אטומים מימן יחד עם אטום חמצן אחד תמיד ייצרו מולקולת מים אחת. זאת כתוצאה מפעילות כח ההרגל הקוסמי.

3)      כאשר המיינד של האדם מרוכז במטרה מוגדרת וברורה, כח ההרגל הקוסמי נכנס לפעולה, ומושך עבורו מהיקום את המקבילה הגשמית של המחשבה הזו. זהו כלל יציב שלעולם אינו משתנה או חוזר בו. לעומת זאת, הכלל השלילי של כח זה- המקצב ההיפנוטי, מושך אל האדם את הצד השלילי, בדמות כל הדברים השליליים והלא רצויים אשר המח יכול לחשוב עליו (כמתואר בחבילה השלילית).

4)      כח ההרגל הקוסמי, המובע ע"י רגש המין, הוא האמצעי דרכו כל היצורים החיים מתפתחים ומנציחים עצמם. לכן כוחו החזק ביותר של כלל זה מובע ע"י רגש הסקס אשר מביא לתוצאות המהירות והחזקות ביותר האפשריות בהקשר לכח ההרגל הקוסמי.

5)      אנו נחשפים לעיתים לאדם מצליח ככזה אשר נקרא "על הגל". זה נחשב כאילו מצליחן זה יצר לעצמו תבנית חשיבה מצליחה במיינד שלו, ואשר כח ההרגל הקוסמי נכנס לפעולה והוציא לאור את המסקנות ההגיוניות המובעות במחשבותיו אלה. הפנה אותו לכיוון של המטרות הללו וליישומם, והחזק במוחך את המטרה הזו והחזק במיינד שלך עסוק בכך, האמן בעצמך ובכך שתשיג את המטרה מנע מעצמך לגלוש לעיסוק בנושאים אחרים או בנושאים השליליים. אתה "על הגל" כאשר תוכל לומר בבטחה שאתה יודע בדיוק מה אתה רוצה להשיג מהחיים, ושיש בלבך האמונה שתשיג זאת. אתה לא "על הגל" כאשר אין לך מטרה מוגדרת ועיקרית בחיים ושאתה נודד חסר מטרה בחייך. אנשים שליליים, הם גם "על הגל", אולם הם בצד השלילי של הגל, משום שהם הזניחו את השימוש בתכולה החיובית של האוצרות שהגיעו עימם לעולם, והם נתונים להשפעתו של המקצב ההיפנוטי, שהוא היישום השלילי של כח ההרגל הקוסמי.

הרופאים חוששים מאוד מתופעת הפיקסציה של החולה, לפיה האדם מאמין כי אין ביכולתו להירפא. פיקסציה יכולה להיות נכס יקר ערך ע"י אלו שלמדו את ה- TGR, ואשר למדו כיצד לפתח פיקסציה במחם של הדברים החיוביים אותם הם רוצים להשיג. כח ההרגל הקוסמי הוא הכח אשר הופך פיקסציה להיות נצחית. כדאי לפתח תכונה של פיקסציה המבוססת על המטרה העליונה של חיינו, אולם אנו היחידים אשר יכולים ליצור את הפיקסציה הזו. נוכל לעשות זאת ע"י שליטה במיינד שלנו, ושמירה עליו מכוון ומפוקס במטרה העליונה של חיינו. אם נתמיד בכך וניישם את כל העקרונות המובאים בסרטונים אלו, תוך זמן לא רב, נמצא עצמנו על הגל החיובי, ומוכוונים ישירות לכיוון כל מה שאנו חושקים בו ושמגיע לנו לקבל.

לבסוף, נזכור כי הגישה המנטאלית שלנו היא משהו שאנו שולטים בו באופן בלעדי ומוחלט, ושעלינו להשתמש במשמעת עצמית אשר תייצר תבנית חשיבה, או הרגלי חשיבה אשר ישמרו על הגישה המנטלית שלנו חיובית בכל זמן. הגישה המנטאלית שלנו היא חשובה כי היא מתפקדת כמגנט אשר מושך לעברנו כל דבר ואת כל הנסיבות אשר גורמות לנו היום להיות מה שאנחנו ואיפה שאנחנו. אם אנו מעוניינים להמשיך להיות על הגל המוביל להצלחה, הבטח לעצמך את צורת החשיבה החיובית, לפי כח ההרגל הקוסמי והמבוססת על מה שברצונך להשיג בחיים, והיא כבר תעשה את השאר.

שיהיה לנו בהצלחה!!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים