TGR1, מטרה מוחלטת.

TGR, נפוליאון היל, מטרה מוחלטת

מטרה מוחלטת

סוד ההצלחה מושתת על 17 עקרונות. הראשון הינו הצהרת כוונות של מטרה מוחלטת ומדויקת של היעד והתשוקה שלנו בחיים. אם נדע לציין ולהגדיר במפורש מהי המטרה המוחלטת שאנו רוצים להשיג בחיים, נקבל בידינו את המפתח להצלחה במטרה זו. מתי נקבל מפתח זה? כאשר נהיה מוכנים לקבל אותו (מנטאלית). זה המסר הראשון מתוך 13, כאשר בכל סרטון יתואר היבט אחר של המפתח להצלחה. כעת נדבר על העיקרון הראשון של המפתח להצלחה אשר אחראי להצלחה בכל המישורים, בכל ההיבטים ובכל העולם. העיקרון הראשון של המפתח להצלחה, הינו פסיכולוגי במהותו, ולפיו, כל מה שהמיינד שלנו משיג ויודע לתפוס, הוא יודע להשיג. אין מדובר פה על הצורך בהשכלה. ניתן לקבל דוגמאות אינספור על אנשים שהיו חסרי השכלה, ואשר הצליחו גם בעסקים, וגם במדעים (תומס אדיסון והנרי פורד למשל).

המחקר שנערך, הוביל לתובנות בנוגע לכוחות הרוחניים, אשר נמצאים בבסיסם של פעילות בני האדם. כאן הוא הגיע לתובנות בנוגע לעקרונות אשר יובילו את הפרטים להצלחה ושגשוג ולהגשים את ייעודם.

כעת נדבר על המסר הבא: מה שהמיינד שלנו יכול לתפוס, הוא יכול להגשים, ללא קשר לכמה פעמים נכשלנו או מהן שאיפותינו. הוא נחשף לעקרונות אלו כאשר אומן ע"י מר קרנגי. קרנגי אמר לו כי הוא יציג לו את העוצמה הגדולה אשר נמצאת בחזקתך ושליטתך, אשר מביסה את האביונות, חוסר ההשכלה, או את כל הפחדים והאמונות הטפלות. הכח הוא כח הרצון והשליטה במיינד שלך. כח אשר תוכל להנחות ולהוביל אותו לכל כיוון שתרצה. זו המתנה הגדולה ביותר שניתנה לנו ע"י בוראנו, כי זו התכונה היחידה שנוכל לשלוט בה באופן מוחלט ובלעדי. לכן, ברור שאם נדבר, נחשוב ונהיה מועסקים ע"י הפחדים והחששות שלנו מהעוני, אנו שולחים את המיינד שלנו להכווין אותנו לכיוון זה ולמגנט מהיקום להציג בפנינו את התפוסה והכישלון, במקום להיות מועסקים ע"י הצלחה ושגשוג ולמגנט את היקום להציג בפנינו את השפע והשגשוג.

לכן, צריך לזכור שהכל מתחיל בהגדרת המטרה שלנו, בהירותה ומוחלטותה בעיני רוחנו, כאשר יש לנו במיינד תמונה מדויקת של מה אנו רוצים להשיג בחיים. לאחמ"כ המשיך מר קרנגי בתיאור אמת אוניברסלית, לפיה כל אחד נולד עם הכוחות לשלוט במחשבותיו, ולהכווין אותם לכל כיוון בו יבחר. אולם, כל אחד גם נולד עם 2 מטענים- המטען הראשון הינו העושר בו תזכה אם תשלוט ותכווין את המיינד שלך לכיוון החיובי, והמטען השני, הינו הקנסות בהם תישא, אם תזניח את המיינד שלך ולא תשלוט בו ותכווין אותו למקומות החיוביים והנכונים לך, אלא תשלח אותו לכיוון השלילי.

תוכן החבילות:

[sociallocker]

הצלחה:

בריאות, שלוות נפש, הזיווג בו תבחר, פחד מחששות ופחדים, גישה חיובית, עושר.

כישלון:

בריאות לקויה, חששות ודאגות, חוסר החלטיות וספקות, תסכול והתמרמרות, עוני, כל מיני שאר מרעין כגול, קנאה, חמדנות, נטירה ואמונות טפלות.

המטרה שלנו היא הפתיחה והשימוש בתכנים המצויים בחבילת העושר.

מכאן ואילך לאחר הגדרת מטרה מוחלטת, נתחיל לרשום בפנקסנו מספר עקרונות ותדרוכים אותם נרצה לבצע:

1)       ראשית, נדאג שתהיה ברשותנו חוברת, או אמצעי אחר כגון evernote, בה נרשום את רשמינו.

2)       בעמוד הראשון, נציין את המטרה שלנו בשלב זה בחיים. כלומר מהו היעד אותו אנו רוצים להשיג כרגע ומשתוקקים אליו. יעד זה יכול להיות, מצב, עמדה, משרה או כל דבר אחר שנוביל אליו במחשבתנו, אשר יהווה בעיני רוחנו את עמדת ההצלחה.

3)       נזכור בעיני רוחנו, כי מטרה זו הינה כל מה שנבחר בעיני רוחנו או לחלופין נאפשר לאנשים אחרים לבחור עבורנו.

4)       בעמוד הבא, או בפסקה הבאה, נציין מהי הנתינה שנהיה מוכנים להעניק עבור ההצלחה הזו אליה אנו שואפים בחיים.

5)       מנקודה זו, נחל ממש מיד לתת את התוכן של הפסקה הקודמת.

6)       מכאן ואילך נחל בתהליך של שינון יומיומי של מה שתיארנו בסעיפים 2 ו- 4. מומלץ לחזור על הפסקאות הללו כתריסר פעמים ביום.

7)       תמיד לזכור לסיים את ההצהרות הללו, עם הבעת תודה ושבח, על מה שבורכנו בו ועל הישגנו בחיים. (זה יכול להיות דברים הכי פשוטים, או הדברים המתוארים בחבילת ההצלחה, וכן מה שאנו רוצים להשיג בצורה המתארת זאת עם אמונה אמתית שהשגנו.) המלל הרלוונטי הינו: "איני מבקש מההשגחה העליונה עושר מופלג, אלא יותר בינה לעשות שימוש בעושר שהוענק לי בצורת הכח להכווין ולשלוט במיינד שלי לעבר המטרה המתאימה ואשר אני משתוקק אליה."  עלינו לומר זאת בטונים של כנות וענווה.

[/sociallocker]

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים