מבוא ל TGR, המטרה

המטרה

באופן המופשט ביותר, אנו צריכים לדעת ברמה הכי בסיסית (ואח"כ לחפור לעוד רמות), מהי המטרה אליה אנו חותרים. ע"מ להצליח אנו זקוקים למטרה, שתהיה משא תשוקתנו. אם אין לנו יעד, כיצד נגיע אליו...?

כסף, תהילה, עוצמה, סיפוק, אישיות, שלווה, אושר?

אני הגעתי לספר של נפוליאון היל, במהלך שיטוטי ברשת ובניסיונותיי הארוכים לבנות לעצמי אימפריה משלי. הספר הזה ריתק אותי בפשטותו, בחוכמתו ובאמת הצרובה שהוא זורק לך לפנים ושאתה צריך להתמודד איתה אם אתה רוצה להגיע לאנשהו. אתה יכול גם שלא, אבל היה מודע קודם לעצמך ולתוצאות, או אי התוצאות, אם תמשיך לנהוג בלי להחזיק בהגה.

אז במהלך הקריאה של הספר, שארכה כמה חודשים אני מוכרח להודות (עקב כל מיני שינויים שחלו בחיי), החלו לחלחל בי תובנות, ואני לא בנאדם של פילוסופיה ורוחניות במידה לא סבירה..

דבר נוסף שקרה הוא שהחלטתי שאני רוצה לתרום משהו לאנושות, ממש לעזור לאנשים, ולהשאיר איזשהו חותם כך אחרי (אני מקווה לפחות), וגם משהו שעצם ביצועו יעזור לי גם בתהליכים שאני עובר וחווה. אז כמו שאני רואה את זה, זה ממש win win situation.

הספר כידוע נקרא Think and Grow Rich, ויש לו כבר סוג של גרסה עברית, אבל אני החלטתי להוציא את הפנינים מהספר ולהגיש אותם קצת לעוסים לעולם (לפחות העולם שדובר עברית).

את הבלוג הזה הקמתי במטרה לסייע לכל אותם אנשים שיש להם רעיונות טובים אך לא תמיד מצליחים להוציא אותם לפועל מסיבות חיצוניות או מסיבות אישיות שונות. לכן אני מקדיש את הבלוג הזה לצרכים הכי חשובים- תשוקה, אמונה, מוטיבציה, נחישות, התמדה, השקעה, שיפור עצמי, סגסוג והשראה לעצמינו ולסביבה.

אני עוד לא יודע לאיזה כיוונים וצורות האתר יתפתח אך המטרה שלי היא לחלוק עם הגולשים שלי מאסה שתסייע במילוי והפעלת הצרכים\עקרונות הללו ותעזור אולי קצת בהכוונה, התמקדות וכל מה שקשור בכך. הדברים ברוב הפעמים הרבה יותר פשוטים ממה שנדמה לנו כתוצאה מהפחדים או החומות שבנינו לעצמנו ושבמשב אחד ניתן לפוגג אותם... שיהיה לנו בהצלחה בדרך אל הע\אושר!!!

אני מוכרח לציין שאחת ההשראות שלי לבלוג הזה היתה דווקא מהכיוון השיווקי, בדמות סיפורו של בחור שמחבב פיג'מות...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים